Velkommen til Electricom

electricom er et installationsfirma, der gør meget for at fastholde og videreudvikle
vores medarbejderstab. Vi tror på gensidig tillid mellem os og vores kunder og leverer altid god kvalitet, til aftalte tid og pris.

electricom er ejet af Per Junge. Firmaet har eksisteret i 100 år, og beskæftiger i dag 37 personer, der er specialuddannnet inden for de kerneområder vi beskæftiger os med.

Vi har afdelinger i Kalundborg, Hørve, Holbæk og Nykøbing Sj.

Medarbejderprofil

Per Junge

Titel: Direktør
Mail: per@electricom.dk
Tlf: 59510380
Mob: 20852639

Ansvar:
Drift
Ledelse
Salg
Kundepleje

Lisette Kirstein

Titel: Bogholder
Mail: bogholderi@electricom.dk
Tlf: 59510380

Ansvar:
Regnskab
Telefonpasning
Løn

Allan Warming

Titel: Overmontør
Mail: allan@electricom.dk
Mob: 31523573

Ansvar:
Tilbud
Telefonpasning
Installation
Nybygning
Sikring

XX

Titel: Montør
Mail: XX@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Nybygning

David Frederiksen

Titel: Montør
Mail: david@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Netværk
Sikring

Erik Larsen

Titel: Montør
Mail: erik@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Solceller
Sikring

Henrik Nørregaard

Titel: Montør
Mail: henrik@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Boligselskaber
Hvidevarer
Netværk

Jan Lindbjerg

Titel: Montør
Mail: jan@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Landbrug
Nybygning

Jannik Jensen

Titel: Montør
Mail: jannik@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Industri
Sikring

John Jensen

Titel: Montør
Mail: john@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Landbrug
Boligselskaber
Hvidevarer

Kenneth Ørbæk

Titel: Montør / Equinor ansvarlig
Mail: Kenneth@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Industri
Sikring

Mikkel Holtov

Titel: Montør
Mail: mikkel@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Nybygning
Sikring

Niels Erik Nielsen

Titel: Montør
Mail: nen@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Landbrug
Nybygning

Niels Krajberg

Titel: Montør
Mail: Niels@electricom.dk
Mob:

Ansvar:
Installation
Automatik
Industri
SRO

Nicklas Jensen

Titel: Lærling
Mail:
Mob:

Magnus Christensen

Titel: Lærling
Mail:
Mob:

Rasmus Mattison

Titel: Lærling
Mail:
Mob:

Asnæsvej 1A - 4400 Kalundborg - Døgnvagt: 5951 0380